Brněnské sociální družstvo Tři ocásci provozuje Cukrárnu a Pohošťovnu. Mezi jejich aktivity patří nejen příprava kávy s přesahem i příběhem, pečení a vaření veganských specialit a soucitných variací na tradiční i exotickou kuchyni, ale také se staví za lidská práva. Chtějí informovanou a sebevědomou občanskou společnost a hledají ekonomické alternativy, které slouží více lidem než penězům.

V Cukrárně připravují všechny možné sladké dobroty – svatební cukroví, minicupcakes, minikošíčky, minirohlíčky, několikapatrové svatební dorty (největší pekli pětipatrový), slané pečené občerstvení – miniquiche, pirožky, slané sušenky atd.

V Pohošťovně vytváří ostatní složky cateringu – různorodá teplá jídla, polévky, burgery, wrapy, saláty a odtud zajišťují i nápoje. V nabídce mají vynikající veganské víno, pivo a mařinkovou limonádu ze Slavkovského pivovaru, fair trade kávu a čaj.

Působnost: Brno
Kontaktní osoba: Tereza Smetanová
Adresa: Cukrárna, Gorkého 39 | Pohošťovna, Tř. Kpt. Jaroše 18
Telefon: 723 442 868
E-mail: catering@triocasci.cz
Web: https://triocasci.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/triocasci/

O autorovi

Baví mě plnit představy o dokonalé svatbě a jako dlouholetá veganka vám ukážu, jak si zařídit svatební den tak, aby kvůli němu netrpěla příroda a zvířata a zároveň jste si ho vy i vaši hosté náramně užili.

Můj příběh najdete zde >>

Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..