V nabídce mají nejen pro vegany svatební dorty, dezerty, cupcakes, tartaletky, mini dezerty, kompletní sladké bary pro svatební, narozeninové oslavy a catering. Zaměřují se na výrobu dobrot pro každého, kdo má i dietní omezení, alergie zdravější či humánnější styl života. Vše lze vyrobit, přizpůsobit dle přání a chutí zákazníka. Nabízí bezlepkové, veganské, dia či fitness výrobky. Mají rádi osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Za Meg Dobroty stojí Magdaléna Ševčíková. Díky nemoci a následnému dietní omezení jsem se musela zajímat o to, co jíme a jak moc dokáže složení potravin ovlivnit spokojený život. Základem jsou kvalitní suroviny a využití přirozeně bezlepkovych, bezmléčných surovin, které používaly už naše babičky. Dobrota vždy vznikne jen z dobrých věcí. :) A takto peču už několik let.

Působnost: Brno
Kontaktní osoba: Magdaléna Ševčíková
Telefon: 721 416 319
E-mail: megadobroty@email.cz
Adresa: Brno-Husovice, Náměstí Republiky
Facebook: www.facebook.com/megadobroty

O autorovi

Baví mě plnit představy o dokonalé svatbě a jako dlouholetá veganka vám ukážu, jak si zařídit svatební den tak, aby kvůli němu netrpěla příroda a zvířata a zároveň jste si ho vy i vaši hosté náramně užili.

Můj příběh najdete zde >>

Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..