Jádrem projektu Ketke je propojení ekologické myšlenky a srdcové záležitosti. Vaší významnou událost můžete obohatit nejen květinami, ale i dobrým skutkem pro naši krajinu a její zvířecí obyvatele.

Jsme ekologické květinářství nacházející se v srdci Hané, v Olomouci. Vytváříme květinové vazby pouze z květin námi vypěstovanými, či květin lokálních pěstitelů. Velkou hnací silou ke vzniku květinářství byla touha rozšířit nabídku lokálně vyprodukovaných květin, které jsou alternativou ke květinám dováženým přes půlku zeměkoule. Mezi naše zásady patří nejen lokálnost, ale také například bezodpadovost, podpora tvorby městské divočiny a osobní přístup.

Květinářství vzniklo z lásky a obdivu ke květinám. Je velkou radostí obklopovat se květinami, dotknout se jich, přivonět k nim, radovat se z jejich barvy či textur a vzájemně je mezi sebou kombinovat. Zaměřujeme se na pěstování rostlin, které v běžných květinářstvích nenajdete, ke každé květině přistupujeme jako k unikátu. Květiny, které si u nás objednáte, tedy budou čerstvě utržené a uvázané.

Svatby

Jde o jednu z nejvýznamnějších událostí Vašeho života, proto je nutné zaměřit se na každý detail, včetně perfektní květinové výzdoby.

Nabízíme vytvoření konkrétních položek, které si u nás můžete vyzvednout. S láskou uvážeme jak svatební kytici, věneček do vlasů, květinové šperky, kytice pro maminky, tak nejmenší prvky, jakými je například korsáž. O Vašich konkrétních přáních si můžeme promluvit jak elektronicky, tak osobní formou.

Dále nabízíme komplexní řešení celého prostoru s instalací květin přímo na místě. Ať už jde o vyzdobení kostela, slavobrány či prostor, ve kterých se bude odehrávat svatební hostina. Bude nám ctí být toho součástí.

​Podle tradice by měl svatební kytici obstarat ženich. Pro některé by bylo osobnější, pokud by mohli na naší zahrádce natrhat květiny, které vyjadřují nevěstinu podstatu sami a potom je s mou pomocí uvázat. Květina by se stala zhmotněním lásky jednoho ke druhému.

Působiště: Olomouc a okolí
Facebook: facebook.com/Ketke
Web: www.ketke.cz
Telefon: 774 242 900
E-mail: ketkezhane@gmail.com

O autorovi

Baví mě plnit představy o dokonalé svatbě a jako dlouholetá veganka vám ukážu, jak si zařídit svatební den tak, aby kvůli němu netrpěla příroda a zvířata a zároveň jste si ho vy i vaši hosté náramně užili.

Můj příběh najdete zde >>

Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..