Nabízí širokou škálu jídel od čistě raw varianty až po nejrůznější veganské, a to jak v sladkém, tak slaném provedení. Snaží se nabídnout to, co mají již odzkoušené, co lidem chutná a hlavně například může být prezentováno na stolech s občerstvením i několik hodin a nezačne hned např. oxidovat.

Na občerstvení se tak dívají komplexně z několika aspektů. Podle Black Kale jsou nejoblíbenější slané quiche, raw pizza, veganské muffiny, raw pizza šneci, různé pomazánky s mandlovým nebo kváskovým chlebem, jednohubky různých variací, hummus talíře se zeleninovými špalíčky nebo paleta raw dortů, kuliček, čokoládových mouse či čistě ovocné mísy. Připravit můžou samozřejmě vše na míru a podle přání a specifikací zákazníka.

Pohoštění připravovali několikrát pro Ostravskou Univerzitu (cca 100 – 300 osob), kapely nebo oslavy narozenin. Občerstvení připravovali již několikrát, ale čistě na svatbu bohužel ještě ne, jako raw/vegan restaurace fungují teprve chvíli. Čistě na svatbu připravovali veganský svatební dort a měl úspěch.

Působnost: Ostrava a okolí
Kontaktní osoba: Ing. Daniel Škubal
Adresa: Smetanovo náměstí 10, Ostrava
Telefon: 778 713 668
E-mail: objednavky@blackkale.cz
Web: www.blackkale.cz
Facebook: https://www.facebook.com/blackkalesro/

O autorovi

Baví mě plnit představy o dokonalé svatbě a jako dlouholetá veganka vám ukážu, jak si zařídit svatební den tak, aby kvůli němu netrpěla příroda a zvířata a zároveň jste si ho vy i vaši hosté náramně užili.

Můj příběh najdete zde >>

Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..